uleva
Osobní konzultant – Praha
český
English
Úvodní stránka     O mně     Služby     Akce     Proč já     Reference     Články     Otázky a odpovědi     Kontakt

OSOBNÍ  KONZULTANT

 
O mně

Jako osobní konzultant či kouč v oblasti vztahů a osobního rozvoje pracuji od roku 1996. Protože tato oblast je poměrně široká, pracuji neustále na své kvalifikaci, několik let jsem strávila studiem v zahraničí (Rakousko, Švýcarsko, USA). Musím říct, že být konzultantem je pro mě nikdy nekončícím, krásným dobrodružstvím.

Je pro mě krásné vidět, když odchází šťastnější člověk, který se zbavil svých starostí a je schopný mnohem více využívat svůj vlastní potenciál. Mnohaleté studium i praxe mi jasně dokázaly, že pomoc člověku k lepšímu a šťastnějšímu životu je možná.

Jinak se ráda toulám přírodou, mým koníčkem je fotografování, nadchne mě krásný obraz, dobré divadlo, fajn lidi, krásné chvíle s partnerem i něco dobrého na zub. :) To všechno patří k životu. Nejlépe si odpočinu a naberu síly v přírodě nebo když tvořím obrázky. Člověk by měl život skutečně žít, přes všechny nástrahy a bariéry, naplno a s radostí.

Člověk může na sobě změnit jen to, co změnit chce. I když je to cesta dobrodružná, jak po ní člověk kráčí, je víc a víc sám sebou a každá bytost je v podstatě dobrá a zaslouží si pomoc v tom, aby našla svůj vlastní vnitřní poklad, protože v každém z nás je. Někdy svou práci vysvětluji tak, že člověk má své zdravé jádro, svůj „poklad“, které si se životem hravě poradí. Jen to jádro je časem obalené slupkami nejrůznějších zkušeností, ztrát, bolestí, „dobrých“ rad, zklamání atd., až je z něj pořádně velká cibule. Já pak člověku v rámci konzultací pomáhám tu cibuli oloupat a vrátit se k vlastní podstatě a vzít život znovu do vlastních rukou.

A v tom je, alespoň pro mě, krása celé mojí práce.

Oxfort Encyclopedia Certificateabgrenzung

Bezplatnou Konzultaci
... nebo vyplňte tento formulář
a nechte si e-mailem zaslat bezplatné zhodnocení a návrh řešení vaší situace:

Jméno:
E-mail:
Vaše situace:
 

abgrenzung

Kontaktujte mne a domluvte si bezplatnou konzultaci© Milena Bildová / Telefon (00420) 222 783 144 / Mobilní telefon: (00420) 604 328 800 / Adresa: Vamberská 263, 199 00 Praha 9