uleva
Osobní konzultant – Praha
český
English
Úvodní stránka     O mně     Služby     Akce     Proč já     Reference     Články     Otázky a odpovědi     Kontakt

Reference

 
Očima klientů:



Ahoj Milu,

chtěla jsem ti jen napsat, že jsi úžasný človíček, který mi v mém životě velmi pomohl. Pomohl mi pochopit základy etiky jako nikdo a ukázal mi tak cestu, jak ji používat. Stala jsem se tak větší příčinou ve svém životě a dokázala jsem tak vyřešit spoustu životních situací, které jsem před tím neměla sílu zvládat. Velmi jsi pomohla nejen mně, ale i pár lidičkám kolem mě. Za to ti velmi děkuji. Zůstaň tak skvělá jako jsi, sluníčko.

Z.M.
  

Na tomto stupni jsem „ztratil“ strach z nepříjemné komunikace, strach z vysokých lidí, zjistil jsem, že přímá komunikace mi zrychluje pracovní procesy a neutíkám od spolupracovníků. Rovněž jsem objevil, že přímá, rovná komunikace je pro mé okolí „léčebná“. Lidé mají přirozeně rádi přímou komunikaci, a to i v případě, kdy je k nim komunikován problém. Tento stupeň mě zrychlil v řešení problémů, nemusím „dumat“ nad tím, jak ho vyřeším. Problém přijde, já se podívám a mám řešení. Také jsem zjistil, že už nejsou oblasti, kterých bych se v komunikaci bál.

V.V.

  

Největší osobní zisk mám z nápravy ztráty mých prarodičů, zlepšení vztahu se svou sestrou. Došla jsem k pocitu úplné svobody ve svém rozhodování a ve svých postojích.

B.V.

  

Je to dva roky, co jsem se po několikaletém váhání konečně rozhodl udělat krok k nápravě svého života.

Každý z nás nosí s sebou v mysli batůžek, který je někdy spíš těžký jako krosna nepálského šerpy a každý si v něm nese věci, které jej tíží, zaměstnávají hlavu a brzdí v životě.

Impulsem mi bylo, že jsem zjistil, že ten batoh se dá odhodit. To bylo důvodem k nalezení času v diáři (který jako vrcholový manažer samozřejmě nemám J ) a pevného zafixování do mého programu tak, abych už se sám sobě nemohl vymlouvat, že nemám čas, teď právě se to nehodí atd… Milena mi byla doporučena Martinem Koleničkou jako osoba, která mi s tím batohem může pomoci. Doporučení je mocná věc a i přes vnitřní pocit strachu z neznámého jsem se odhodlal a začal svou cestu nápravy života. Milena mi byla velkou oporou, když jsem v sobě začal hledat , pojmenovávat a komunikovat události a věci , které jsem v životě zažil a které mne tížily. Odvaha se mi vyplatila naprosto neskutečně. Napravil jsem pár věcí, na které jsem v životě nebyl zrovna hrdý a zjistil, že to lze, ač se to zdálo nemožné. Jen trocha osobní odvahy a pocit, že udělám správnou věc je neskutečně osvobozující.

Svoboda a prostor , který jsem získal ve své mysli a svém životě je neuvěřitelná úleva. Moje schopnost vidět věci kolem, správně vyhodnocovat, osobní efektivita v práci a vlastně při jakékoliv činnosti narostla na dvojnásobek.

 Stačila k tomu všemu Milena se správnými otázkami na správné věci a přístupem, který mi umožnil z batohu vysypat vše, co bylo třeba.

Mohu proces nápravy života směle doporučit každému, kdo opravdu chce změnit svůj život, být v něm příčinou, aktivně jej řídit a být šťastný…. Stojí to za to.

L.P.

  

Lépe jsem pochopil fungování světa kolem sebe a dal si to do souvislostí. Začal jsem ještě více hledat to dobré a na tom stavět. Nenechám se emočně ovlivňovat a věci řeším klidněji. Jsem jistější. Svět okolo mě se změnil k lepšímu, jakoby se to stalo samo. Naplnila se má očekávání, i když vím, že svět okolo se vyvíjí a já se musím vyvíjet s ním. Udělal jsem velký krok ve svém poznání.

M.K.

  

Mám pocit z dobře vykonané práce, zbavil jsem se starých názorů a očistil své Já od příčin, které člověka tahají dolů. Jsem spokojený s tím, co jsem ve spolupráci s Tebou byl schopný za necelé dva dny probrat a čeho jsem byl schopen dosáhnout.

I.M.

  

Stav na začátku: víceméně zmatené pobíhání od jednoho problému ke druhému a výsledek veškerý žádný. Zřetelný pocit, že zhusta nejsem příčinou, že vím, že by se něco mělo stát, ale přesto se stále nic neděje, nebo se to děje opačně.

Stav na konci: takřka kompletní „plán života“ (v hlavě) a přesvědčení, že člověk není od toho, aby si přál konečné efekty, ale od toho, aby vymýšlel záměry a spouštěl příčiny, na jejichž konci ty zamýšlené efekty budou.

Z.V.

  

Je to krásný pocit, cítím se naprosto uvolněná a klidná. Přišla jsem na to, že jsem hodně dělala kompromisy s tím, o čem věřím, že je správné, jen proto, že jsem si říkala: „To se určitě zlepší.“ Bohužel, ne vždycky to tak dopadlo. Díky tomu, že jsem dostala hodně informací, jsem se dokázala rozhodnout a převzít za věci zodpovědnost. Udělala jsem pár kroků, ke kterým jsem před tím neměla odvahu, a teď jsem ráda. Díky, moc jsi mi pomohla.

L.M.

  

Uvědomil jsem si jaký je rozdíl vidět „z nadhledu“, co je problém (tedy z čeho se skládá), oproti tomu, když ho vidím před sebou jako zeď, černo, atd. Dává to v podstatě základ pro to, nechat ten problém zmizet.

M.D.

  

Přineslo mi to:

a)      Lepší soustředěnost
b)      Spoustu závěrů, které mi pomáhají se lépe ovládat, když mi něco nejde
c)      Sebedůvěru po 1. táboře
d)      Spousty zážitků, o které bych se jinak ošidila
e)      Pochopit lépe sama sebe

B.C. (dítě)

  

Přišel jsem po těžké operaci a navíc ve složité životní situaci (problémy v manželství). Asi 1,5 měsíce mi trvalo vyrovnat se s problémy v manželství a vyřešit útlak, kterému jsem čelil. To mi vlilo novou krev do žil a začal jsem svobodněji dýchat. Dále jsme pokračovali se sezeními. Po asi dalším měsíci jsem zaregistroval, že najednou se mi do těla vrací energie. (Ještě dlouho po operaci, i když jsem se dobře vyspal, jsem ráno nebýval nijak zvlášť nabitý energií, tak akorát na jeden den a možná něco málo navíc). Zároveň jsem zabrousil do tajů své hluboké minulosti. Tyto výlety, i když byly náročné, mi dávají určité tvoření života, naději, že bych se o sobě mohl v budoucnu dozvědět daleko víc, než čeho jsem si teď vědom. Takže kdybych to chtěl shrnout, tyto návštěvy mě srovnaly, vyvedly z určité (i když snad ne hluboké) apatie, a znovu probudily mou chuť do života a já se těším na svou budoucnost. Děkuji.

Š.V.

  

Rád bych touto cestou poděkoval paní Mileně Bildové. Pomohla mi díky osobním konzultacím a doporučenému studiu vhodného materiálu vyřešit vztahový problém s mým otcem.
Díky studiu jsem dokázal pochopit postoje a jednání svého tatínka při řešení životních situací a jeho popudy k impulzivnímu jednání. Toto jednání jsem předtím rozumově nedokázal zpracovat a být s ním v souladu a to mezi námi vytvářelo napětí a nedorozumění. Správné informace vnesly do našeho vztahu porozumění, více harmonie a zvýšily mou schopnost pohodlněji zvládat vypjaté situace.

Z.H.

  
 1. Získání vnitřního klidu – zbavení se pocitu viny
 2. Neexistuje sen, který se nedá splnit, pokud se stane záměrem a člověk začne konat
 3. Nekonat je cesta k nesvobodě a ztrátě zodpovědnosti a osobní integrity
 4. Hloupým se nikdo nenarodil, stal se jím v čase, i hloupému se dá pomoci
 5. Zjištění, že jen já sám rozhoduji o důsledcích svého konání
 6. Umím a chci být impulzem pro ostatní k nápravě jejich života
 7. Pokud budu opravdu chtít, mohu dosáhnout všeho, co si dovedu představit, a bude to v souladu s etikou mého života, který chci žít
 8. Svoboda dělat jen věci, které mi dávají smysl, je úžasná
 9. Každá chyba se dá napravit, i když si to na začátku člověk nedovede ani představit
 10. Ztratil jsem pochybnosti o správnosti jít cestou této terapie – jsem si jistý, že toto je cesta ke svobodě

  L.P.
  
Čas strávený auditingem byl neskutečný. Zažil jsem krásné chvíle s otevřenýma očima a ostatními smysly bez bariér a bez „opony“, kterou jsem dosud měl před sebou. A neskutečné je to, že to netrvalo jen po dobu auditingu, ale i teď, po něm. Těším se na budoucnost a na to, co mě čeká. Tolik veselí, smíchu a slz štěstí jsem nezažil za poslední léta a tady to bylo tak koncentrované, že mám pocit, že se vznáším a přitom pevně stojím na zemi. Těším se na lidi, rodinu, práci, svůj domov a na to, že mohu v tomto stavu pokračovat dál. Přeji to zažít každému.

M.R.
  

Připadám si jako nový člověk. Když si vzpomenu v jakém stavu jsem byla, než jsem začala chodit do sezení, a v jakém stavu jsem teď?! WOW!!!

Připadám si nesmírně silná a zároveň velice klidná. Před tím jsem byla opravdu na dně, neměla jsem už sílu ani naději ani chuť do života.Měla jsem pocit, že  už to nikdy nebude lepší a že mi není pomoci. Byla jsem doslova zdrcená a převálcovaná tím vším, co se mi v životě přihodilo.

Když se teď nad tím zamyslím, jsem vlastně ráda, protože bez toho bych tu teď neseděla.  To že jsem se rozhodla začít chodit do sezení, byla ta nejlepší věc, kterou jsem mohla udělat. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala. Sezení za sezením ze mě začaly padat kameny a já jsem odcházela lehčí a lehčí. Doslova jsem znovu nacházela sebe samotnou. To bylo totiž to, co jsem ztratila.

Teď, na konci všeho, se cítím tak, že vím, že dokážu překonat a dosáhnout vše, co chci. To, jak se teď cítím, je pro mě nepopsatelná věc! Opravdu bych chtěla moc poděkovat za trpělivost, ochotu a prostě za to, že jste mě tím protáhla. Děkuju.

M.Ř.

  


abgrenzung

Bezplatnou Konzultaci
... nebo vyplňte tento formulář
a nechte si e-mailem zaslat bezplatné zhodnocení a návrh řešení vaší situace:

Jméno:
E-mail:
Vaše situace:
 

abgrenzung

Kontaktujte mne a domluvte si bezplatnou konzultaci



© Milena Bildová / Telefon (00420) 222 783 144 / Mobilní telefon: (00420) 604 328 800 / Adresa: Vamberská 263, 199 00 Praha 9