uleva
Osobní konzultant – Praha
český
English
Úvodní stránka     O mně     Služby     Akce     Proč já     Reference     Články     Otázky a odpovědi     Kontakt
specialni-vanocni-akce

 
VÁNOČNÍ AKCE

Milí přátelé,

kvapem se blíží čas vánoční. Je mnoho dárků, které potěší pod stromečkem srdce. A také existuje dárek, který bychom mohli dopřát sami sobě. A tím může být investice do sebe a své budoucnosti. Proč? Protože nás čeká ještě mnoho roků života, ve kterém chceme být šťastní a úspěšní. Chceme mít krásné vztahy, šťastné rodiny, prosperující podnikání, dostatek peněz i pevné zdraví.


Proto jsem v tomto čase vytvořila akční nabídky. Jedna je určená pro podnikatele na zlepšení podnikání a zvýšení efektivity a prosperity a druhá pro každého, kdo chce mít lepší život.

Série workshopů pro podnikatele
V rámci vánoční akce nabízím sérii čtyř workshopů pro zvýšení produktivity a efektivity jednotlivce i celého týmu za akční cenu 8.000,- Kč.
V sérii jsou workshopy Jak být velmi úspěšný v jakékoli ekonomice, Jak proměnit svou strategii ve skutečnosti, Jak zvýšit svou schopnost efektivně pracovat a Jak vybudovat produktivní tým.
Jak workshopy probíhají: úvodní část workshopu, kdy studujete teoretickou část a díváte se, jak se vztahuje na vaše podnikání a jak můžete informace použít v praxi, trvá zhruba půl dne. Poté následuje samotné zavedení do praxe, jehož součástí jsou potřebné konzultace tak, abychom společně dosáhli co nejlepších výsledků.
A výsledek: Efektivnější práce, méně stresu a vyšší prosperita.

Jak využít vánoční akce:
Vyplňte objednávkový formulář dole. Můžete blíže popsat problémy, které vaše firma řeší, napište mi, zda vám vyhovují více odpoledne či dopoledne (pokud víte). Obratem vás budu kontaktovat, abyste nekupovali zajíce v pytli, popovídáme si alespoň po telefonu nebo si dohodneme osobní schůzku. Jakmile se dohodneme, zaplatíte na základě faktury workshopy do konce roku 2015 (můžete tím i snížit daňový základ), pak ode mě obdržíte poukázku na workshopy a ty potom můžete pohodlně absolvovat v průběhu roku 2016 podle vašich časových možností. Cena platí pro jednu osobu. V případě, že byste chtěli objednat workshopy pro tým, kontaktujte mě prosím, abychom se dohodli na ceně.

Zlepšení života pro každého
Každý z nás má v životě určité bariéry či bloky. Někoho trápí víc vztahy, někoho trápí víc finance a jiného zase zdraví či nedostatek energie, vitality a stres.
Ať je to cokoli, dá se s tím něco udělat. Vánoční nabídka je 25 hodin osobního poradenství pro nápravu života, což je program šitý na míru. Jeho součástí je příprava: tzn. Interview a test, abychom viděli, které oblasti života byste rádi zlepšili. Po sestavení programu následuje 25 hodin osobního poradenství.
Při nápravě života se nejprve vyřeší ty oblasti života, které člověka v současné době nejvíc trápí. Ať už se jedná o partnerské nebo rodinné či pracovní vztahy, nebo o nějaké bloky v podvědomí (více informací zde), které mu brání fungovat v životě podle svých snů. V další části se pracuje na zvýšení schopností obecně a na uvolnění zablokované životní energie. Celý program je založený na tom, co daný člověk chce vyřešit a čeho by rád dosáhl.
Vše je založené na komunikaci, vybavování událostí z minulosti, nepoužívám žádné drogy, léky ani hypnózu. Jednoduše lze vše vysvětit tak, že budeme společně loupat velkou cibuli. Člověk má zdravé jádro, různé špatné zkušenosti to jádro obalují slupkami, až se nám ta vlastní podstata trochu ztrácí. Cílem je vrátit se k vlastnímu, zdravému já. Odstranit se dá jen to, co k nám nepatří a co jsme cestou životem nasbírali.
V rámci akční nabídky je cena 22.000,- Kč, čímž ušetříte 8.000,- Kč.
Jak akci využít?
Vyplňte objednávkový formulář níže. Já se s vámi obratem spojím. Spolupracovat s někým na svém osobním rozvoji, je otázkou důvěry. Proto bychom si měli napřed trochu popovídat. Lze telefonicky i osobně. Po zaplacení (do konce roku 2015) dostanete poukázku na Nápravu života, kterou pak můžete využít kdykoli až do konce roku 2016.

Máte otázky?
Samozřejmě se vám může honit hlavou spousta otázek a já vám na ně ráda odpovím. Neváhejte mě proto kontaktovat zde.

S přáním krásných nadcházejících vánočních svátků se těším na spolupráci.

Milena Bildová


OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ
 

Jméno:
Váš e-mail:
Telefon:
Mám zájem o poradenství/
konzultaci v oblasti:
Zde můžete svůj problém
popsat podrobněji (nepovinné):
Konzultace se mohu zúčastnit:
(zde uveďte, jaké termíny by vám
nejlépe vyhovovaly, zda v týdnu
nebo o víkendu, zda dopoledne
či odpoledne.
 

abgrenzung

Bezplatnou Konzultaci
... nebo vyplňte tento formulář
a nechte si e-mailem zaslat bezplatné zhodnocení a návrh řešení vaší situace:

Jméno:
E-mail:
Vaše situace:
 

abgrenzung

Kontaktujte mne a domluvte si bezplatnou konzultaci


© Milena Bildová / Telefon (00420) 222 783 144 / Mobilní telefon: (00420) 604 328 800 / Adresa: Vamberská 263, 199 00 Praha 9